Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
E tmerrshme: Shikoni foton prekëse të talentit kosovar të mbuluar me lloç – Malisheva Press

E tmerrshme: Shikoni foton prekëse të talentit kosovar të mbuluar me lloç

lloqInfrastruktura është padyshim “kanceri” i futbollit kosovar.

Fushat futbollistike janë të mbuluara më shumë me lloç se me bari, në këto ditë vjeshte.

Këtë e dëshmon më së miri fotoja e mëposhtme e talentit Redon Bejta.

Ajo është realizuar në këtë fundjavë dhe duhet të jetë një mesazh i fuqishëm për Federatën e Futbollit të Kosovës, që të mos lejojë zhvillimin e ndeshjeve në terrene të tilla.

lloqi