Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
E pabesueshme, nesër pritet borë deri në 40 cm – Malisheva Press

E pabesueshme, nesër pritet borë deri në 40 cm

Reshje të mëdha të borës pritet të bien sonte e nesër në Kosovë

Sipas parashikimeve meteorologjike, para agimit të të mërkurës e deri të enjten vonë, në Kosovë do të bjerë borë nga 40 deri 60 centimetra.

Rrugët do të jenë të rrëshqitshme, andaj keni kujdes në qarkullim sonte dhe nesër.