Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
E godet me derë të veturës dhe e bënë për spital policin – Malisheva Press

E godet me derë të veturës dhe e bënë për spital policin

Policia ka arrestuar një të dyshuar dje në Prishtinë pasi që ka goditur me derë të veturës policin.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën  “Ramiz Cërnica”  ku më pas zyrtari policor ka pranuar tretman mjekësor në QKUK.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.