Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Dy persona deponojnë 292 euro fals në bankë, arkëtarja ankohet në polici – Malisheva Press

Dy persona deponojnë 292 euro fals në bankë, arkëtarja ankohet në polici

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy persona kanë deponuar në një bankë në rrugën “Hasan Prishtina” të Vushtrrisë disa monedha false.

“Ankuesja femër k-shqiptare punëtore në një bankë, ka raportuar se dy te dyshuar meshkuj k-shqiptarë, kanë deponuar 145×2 euro, 2×1 euro dhe 2x 05 cent,  që dyshohet të jenë të falsifikuara. Monedhat e dyshuara janë konfiskuar”, thuhet në raport të policisë. /Indeksonline/