Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Drenoc: Policia arreston të kërkuarin – Malisheva Press

Drenoc: Policia arreston të kërkuarin

arrestimiNë fshatin Drenoc të Komunës së Malishevës, është arrestuar një person i kërkuar në bazë të urdhëresës së lëshuar nga Gjykata Themelore, dega në Malishevë. I arrestuari është mashkull dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Prizrenit, njofton Zyra për Informim Publik e Policisë së Kosovës. /MalishevaPress