Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Drenoc: Aksidentohet me traktor nga pakujdesia – Malisheva Press

Drenoc: Aksidentohet me traktor nga pakujdesia

Pamje ilustrim
Pamje ilustrim

Në fshatin Drenoc raportohet se një mashkull derisa ishte duke lëvizur me traktor, nga pakujdesia dhe duke mos iu përshtatur kushteve te rrugës ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë jashtë rruge.

Si pasoj e aksidentit ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor, njofton Policia e Kosovës.