Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Djali i Nexhat Dacit pjesë e Qeverisë Haradinaj, emërohet Zëvendësministër – Malisheva Press

Djali i Nexhat Dacit pjesë e Qeverisë Haradinaj, emërohet Zëvendësministër

Kryeministri Ramush Haradinaj, gjatë ditës së sotme ka emërimin në pozitën e zëvendës ministrit të Diasporës, Arian Daci,n i cili është djali i akademikut Nexhat Daci.

Lajmin  për emërimin e ka bërë publik vet zv/ministri, Daci  përmes një postimi në Facebook.

Ai e ka falënderuar Haradinajn për vesimin e dhënë.

“Nga sot jam emëruar Zv.Ministër i Ministrisë së Diasporës dhe Investimeve Strategjike nga Kryeministri Ramush Haradinaj . Flm shumë për besimin Kryeministër Haradinaj “, ka shkruar ai.