Digjet një stallë e bagëtive në Malishevë, lëndohen dy persona

Të shtunën në fshatin Gurbardhë të Malishevës, në rrethana të panjohura është përfshirë nga zjarri një stallë me ushqim bagëtish. Gjatë shuarjes së zjarrit pronari dhe një qytetar tjetër kanë pësuar lëndime trupore dhe janë dërguar për trajtim mjekësor.

Njësit policore janë duke hetuar rastin./Zeri