Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Digjet një shtëpi në fshatin Vërmicë (Foto) – Malisheva Press

Digjet një shtëpi në fshatin Vërmicë (Foto)

Dje rrethores 05:00 të mëngjesit është djegur një shtëpi në fshatin Vërmicë. Shkaqet e djegies së kësaj shtëpie ende nuk dihen, mirëpo sipas banorëve të lagjes menjëherë janë njoftuar policia dhe shërbimi i zjarrfikësve që kanë shkuar me kohë në vendin e ngjarjes mirëpo zjarri kishte përfshirë tërë shtëpinë.  Policia ka marrë gjitha masat dhe ka proceduar këtë rast. Deri me tani nuk ka informacione për dëmin e shkaktuar dhe shkaqet e djegies.