Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Dhunohet seksualisht një e mitur në Malishevë – Malisheva Press

Dhunohet seksualisht një e mitur në Malishevë

Policia e Kosovës përmes një njoftimi zyrtarë ka bërë të ditur se me datë 25 gusht rreth orës 10:10 minuta në Malishevë ka ndodhur një rast i dhunës seksuale ndaj një të miture. Viktima femër e moshës së mitur është dhunuar seksualisht në shtëpinë e saj. Personi i cili dyshohet se ka keqtrajtuar dhe dhunuar të miturën është arrestuar nga policia dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje. Thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.