Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Dhjetë vetura përfshihen në aksident në pjesën e autostradës afër fshatit Gjurgjicë (Foto) – Malisheva Press

Dhjetë vetura përfshihen në aksident në pjesën e autostradës afër fshatit Gjurgjicë (Foto)

Në një aksident në pjesën e autostradës Vërmicë-Gjurgjicë, janë aksidentuar dhjetë vetura, ku ka pasur edhe të lënduar.

“Raportohet se si pasojë e mjegullës dhe mos përshtatjes të shpejtësisë me kushtet e rrugës ka ndodh aksident ku janë përfshirë dhjetë vetura, ku pos dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar disa persona”, thuhet në raportin e policisë.

Në vend ngjarje kanë dal njësite hetuesisë së trafikut. Aksidenti ka ndodhur dje në mëngjes.