Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Detajet rreth aksidentit që la të vdekur këmbësorin në fshatin Arllat – Malisheva Press

Detajet rreth aksidentit që la të vdekur këmbësorin në fshatin Arllat

Rreth orës 20:19 të së mërkurës, një veturë la të vdekur një këmbësor.

Nga raporti i policisë bëhet e ditur se viktima ishte shtetas i Shqipërisë.

Vetura ishte duke lëvizur dhe nga pakujdesia është goditur viktima. Më pas i dyshuari është arrestuar.

“Raportohet se i dyshuari mashkull K-Shqiptar gjersa ka qenë duke lëvizur në rrugë me veturë nga pakujdesia ka goditur këmbësorin, viktimën mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë i cili ka mbetur i vdekur në vendngjarje. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë dërgohet në IML për obduksion ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë./Infokusi.com