Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Deputetët e VV-së do të takojnë mërgimtarët sot në Malishevë – Malisheva Press

Deputetët e VV-së do të takojnë mërgimtarët sot në Malishevë

konjufca_haxhiuDeputetët e Kuvendit të Kosovës Glauk Konjufca dhe Albulena Haxhiu do të takojnë sot bashkatdhetarët nga diaspora në Malishevë, bënë të ditur kjo Lëvizje në një njoftim për media.

Më poshtë njoftimi i plotë i kësaj Lëvizje

Lëvizja VETËVENDOSJE! Qendra në Malishevë organizon sot takim me bashkëatdhetarët nga Komuna e Malishevës që punojnë dhe jetojnë jashtë vendit, në të cilin do të marrin pjesë deputetët Glauk Konjufca dhe Albulena Haxhiu.

Takimi mbahet prej orës 17:30 në zyrën e Lëvizjes VETËVENDOSJE! përball Kuvendit Komunal.

Ftoheni që të merrni pjesë