Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Dalin pamje të reja rrëqethëse: Momenti kur kriminelët maqedonas rrahin Ziadin Selën (Foto) – Malisheva Press

Dalin pamje të reja rrëqethëse: Momenti kur kriminelët maqedonas rrahin Ziadin Selën (Foto)

Dalin pamje të reja nga dhuna e përgjakshme nga kriminelët maqedonas në Parlament më 27 prill.

Në disa foto që janë siguruar nga një video nga kamerat e sigurisë së Parlamentit, shihet se si rrahët dhe tërhiqet zvarrë lideri i LR-PDSH-së, Ziadin Sela.
Në foto shihen edhe kriminelët të cilët sot e kësaj dite enden të lirë, sikur nuk kanë bërë asgje.