Çfarë moti do të mbajë sot

moti...

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se në vend sot do të mbajë mot kryesisht me diell.

Temperatura maksimale gjatë ditës së sotme do të arrijë në 33 gradë celsius, ndërsa ajo minimale do të jetë 16 gradë celsius.

Në tabelën e mëposhtme gjeni temperaturat minimale dhe maksimale për ditën e sotme, 31 korrik 2016./KosovaPress/