Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
”Çartet” Ganja: Trimat e opozitës duhej t’i fishkëllenin edhe deputetët e Listës Serbe – Malisheva Press

”Çartet” Ganja: Trimat e opozitës duhej t’i fishkëllenin edhe deputetët e Listës Serbe

ganimete musliuDeputetja e PDK-së Ganimete Musliu dhe deputeti i Vetëvendosjes Rexhep Selimi, janë përplasur rëndë në lidhje me seancën e fundit të bllokuar në Kuvend.

Musliu i ka thënë Selimit se ata kanë penguar dhe kanë fishkëlluar afër një deputeti të LDK-së derisa të njëjtën nuk e kanë bërë ndaj një deputeti të Listës Serbe

“Muhamet Mustafa është midis grupit të LDK-së, deputeti i Listës Serbe është ulur në të njëjtën vijë, dhe ju nuk vinit t’i fishkëllonit atij. Ju kam thënë disa herë, o trima, ejani fishkëlloni edhe atij”, ka thënë Musliu në emisionin “Monitor” të RTK-së.