Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Bytyqi: Kryeministër kërkoju falje qytetarëve të Malishevës – Malisheva Press

Bytyqi: Kryeministër kërkoju falje qytetarëve të Malishevës

shukrija

Deputetja e Nismës Shukrie Bytyqi ka kërkuar nga kryeministri Isa Mustafa që t’u kërkojë falje qytetarëve të Malishevës për fyerjet që u ka bërë.

“Kërkoj nga kryeministri Isa Mustafa që t’u kërkoj falje qytetarëve të Malishevës për fyerjet që u ka bërë. Malisheva nuk është vend i zagarëve dhe rriqrave, por është vend që ka dhënë shumë për lirinë e vendit.

Sa më shpejt shkon Isa Mustafa dhe Qeveria e tij, shpëton Republika e Kosovës dhe qytetarët e saj”, ka thënë Bytyqi.

Sipas saj këtyre zyrtarëve të shtetit qytetarët u duhen vetëm në kohë fushate, që t’i manipulojnë deri ta marrin votën e tyre dhe pastaj t’i fyejnë e të shajnë./KosovaPress/