Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
BUBAVEC: Ushtron dhunë ndaj gruas-arrestohet nga policia – Malisheva Press

BUBAVEC: Ushtron dhunë ndaj gruas-arrestohet nga policia

dhuna_familjeNë fshatin Bubavec ka ndodhur një rast i dhunës në familje.

Burri ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij . Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Kurse burri është arrestuar mga policia dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit  është dërguar në mbajtje. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 10:00.