Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Bubavec: Nga “plumbat qorr” i dëmtohet vetura e qytetarit – Malisheva Press

Bubavec: Nga “plumbat qorr” i dëmtohet vetura e qytetarit

foto-3Dje në fshatin Bubavec, rreth orës 09:45, minuta një qytetarë ka njoftuar Policinë se në oborrin e shtëpisë së tij, një “plumb qorr” ka rënë në veturën e tij brenda oborrit dhe me këtë rast ka shkaktuar dëme to konsiderueshme veturës së tij. Me të marr lajmin policia ka arritur në vendin e ngjarjes, duke filluar hetimet lidhur me rastin, por që deri me tani ende nuk ka persona të dyshuar dhe të arrestuar. Njofton Policia e Kosovës. Malishevapress/