Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Berisha uron nxënësit dhe mësimdhënësit për fillimin e vitit të ri shkollor – Malisheva Press

Berisha uron nxënësit dhe mësimdhënësit për fillimin e vitit të ri shkollor

Kandidati për kryetar të komunës së Malishevës nga radhët e Lëvizjes VETËVENDOSJE!, Adem Berisha me anë të një statusi në Facebook ka uruar nxënësit, mësimdhënësit dhe prindërit për vitin e ri shkollor.

Mes të tjerash ai bënë thirrje që të rritet bashkëpunimi mes prindërve dhe shkollës, dhe që të jemi falenderues për kontributin e mësimëdhënsëve.

Ja dhe postimi i plotë i tij: