Berisha: Aktivistët e VV-së shembull i mbrojtjes së demokracisë (Foto)

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për kryetar të komunës së Malishevës, mbrëmë ka takuar komisionarët dhe vëzhguesit e VV-së, duke i inkurajuar ata për angazhimin e tyre të palodhur dhe qëndrimin e tyre dinjitoz në mbrojtje të procesit zgjedhor që do të zhvillohet me 22 tetor.

Ai ka thënë mes tjerash se “Aktivistët e VETEVENDOSJES! komisioner e vëzhgues janë shembulli më i mirë si mbrohet vota e qytetarëve. Falë punës së tyre vazhdimisht ka pas përmirësim të procesit zgjedhorë në Kosovë”.

Më poshtë keni postimin e plotë të z. Berisha: