Beqiri: “Po, jemi të këqinjë”

ismet-beqiri-696x392Sot, gjatë seancës të jashtëzakonshme për vlerat e UÇK-së, deputeti Ismet Beqiri nga radhët e LDK-së, duke tentuar të mbrohet nga akuzat e deputetit Glauk Konjufca drejtuar deputetëve të LDK-së dhe PDK-së, ka bërë një deklaratë të çuditshme. Beqiri ka pohuar se “Po. Jemi të këqij, jemi këta që jemi, ama jemi me vota”. /portaliks.com/