Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Bellanicë: Aksident në hyrje të autostradës (foto) – Malisheva Press

Bellanicë: Aksident në hyrje të autostradës (foto)

Para pak qastesh ka ndodhur një aksident nga i cili së paku një veturë është e dëmtuar kurse ende nuk ka raportime për të lënduar.

Në këtë pjesë të rrugës shpesh ndodhin aksidente si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë dhe standardeve të papërshtatshme të ndërtimit të rrugëve.

Fotografitë janë dërguar nga një qytetar i rastit i cili ka njoftuar për aksidentin.