Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Bekim Hoti: Nisma po shkrihet në PDK – Malisheva Press

Bekim Hoti: Nisma po shkrihet në PDK

Asambleisti i PDK-së në Malishevë Bekim Hoti nëpërmjet një statusi të shkurtër në facebook, duke shpërndarë një lajm të Jakup Krasniqit i cili thoshte se “Unë dhe Limaj u larguam nga PDK për shkak të keqqeverisjes së Thaçit” ka deklaruar se ky është hapi i parë drejt shkrirjes së Nismës në PDK.

Më poshtë statusi i z. Hoti: