Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Begaj fton për pjesëmarrje në konventën e Nismas – Malisheva Press

Begaj fton për pjesëmarrje në konventën e Nismas

Kryetari Komunës Ragip Begaj i cili njëherit është edhe kryetar i degës së Nismës për Kosovën në Malishevë i ka bërë ftesë publike antarëve dhe simpatizantëve të Nismas që të marrrin pjesë në Konventën e kësaj paritie e cila tashmë ka hyrë në koalicion me ish-kundrshtarët e tyre të përbetuar PDK-në.

Konventa e Nismës pritet të mbahet nesër në orën 16:00 në pallatin e rinisë

 

Ja postimi i Begajt: