Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Bardh: Aksident i rëndë me 4 të lënduar – Malisheva Press

Bardh: Aksident i rëndë me 4 të lënduar

Foto Ilustrim
Foto Ilustrim

Në fshatin Bardh (ish Lladroviç) të Komunës së Malishevës, raportohet për një aksident trafiku në mes të dy automjeteve me targa lokale me ngasës meshkuj. Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar njëri nga drejtuesit e automjetit si dhe katër pasagjer një mashkull dhe tri femra. Të lënduarve u është ofruar tretman mjekësor dhe më pas janë liruar për në shtëpi. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt, njofton Policia e Kosovës.