Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Atraksioni i Mirushës, Skënderbeu e Adem Jashari (VIDEO) – Malisheva Press

Atraksioni i Mirushës, Skënderbeu e Adem Jashari (VIDEO)

mirusha_skenderbeuKanionit të Mirushës ju shtua edhe një atraksion artistik.

Dyzet metra mbi liqenin e fundit, janë vendosur  në material te aluminit portreti i Skënderbeut, dhe i Adem Jasharit, ku ne mes këta të dy ndan shqiponja dy krenare, njofton Klan Kosova.

Ideatori i këtij monumenti, është një ish pjesëtar i UCK-së, i cili pas dy jave pune arriti qe me 22 te këtij muaji ta përfundoj, por te enjten ai u kthye edhe një herë për disa korrigjime te vogla.