Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Atletja nga Malisheva fiton medaljen e argjend në vrapimin kushtuar heroit Enver Zymberi (Foto) – Malisheva Press

Atletja nga Malisheva fiton medaljen e argjend në vrapimin kushtuar heroit Enver Zymberi (Foto)

Arbnore Berisha e argjend në vrapimin rrugor që u mbajt me: 26.07.2018 në Mitrovicë kushtuar heroit të Kosovës “Enver Zymerit”
Kjo garë u organizua nga Federata Atletike e Kosovës dhe Komuna e Mitrovicës.