Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Atletja nga Malisheva e treta në mitingun ballkanik (Foto) – Malisheva Press

Atletja nga Malisheva e treta në mitingun ballkanik (Foto)

Arbnore Berisha, atlete e Klubit të Atletikës “Malisheva” ka zërë vendin e tretë në mitingun i cili u mbajt të mërkurën me 24 maj 2017 në stadiumin “Elbasan Arena” në Shqipëri. Pra në këtë garë atletja jonë Arbnore Berisha përfaqësoi Kosovën në disiplinën 3000 m dhe arriti të fitoi vendin e tretë.