Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Atdhe Gashi dërgohet në Polici, merret në pyetje si i dyshuar për fondin e tre përqindëshit – Malisheva Press

Atdhe Gashi dërgohet në Polici, merret në pyetje si i dyshuar për fondin e tre përqindëshit

foto-3Muaj më parë kishin filluar hetimet për ish-kryeministrin e Kosovës në mërgim, Bujar Bukoshin. Fjala është për një hetim që përfshin edhe Atdhe Gashin.

Atdhe Gashi për momentin është në Polici në Departamentin e Krimeve të Rënda, ku edhe po merret në pyetje si i dyshuar për fondin e tre përqindëshit.

Bëhet e ditur se ditë me parë është marrë në pyetje edhe Bujar Bukoshi.

Muaj më parë ishte raportuar se Bujar Bukoshi bashkë me Atdhe Gashin janë nën hetim pasi besohet se kanë kryer vepër penale “shpëlarje e parave” dhe “shpërdorim” në kundërshtim me ligjet e Kosovës.