Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Astrazup: Sulm me thikë – Malisheva Press

Astrazup: Sulm me thikë

sulm_thike1Në fshatin Astrazup pas një  mosmarrëveshje një i dyshuar ka sulmuar me thike viktimën mashkull. Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar  lëndime të lehta trupore, për çka edhe i është  ofruar ndihma mjekësore. I dyshuari është arrestuar dhe dërgohet ne mbajtje. Njoftoi Policia e Kosovës, e  cila nuk bëri të ditur identitetin e sulmuesit e as të lënduarit. /MalishevaPress