Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Astrazup: I dehuri sulmon një qytetar, arrestohet – Malisheva Press

Astrazup: I dehuri sulmon një qytetar, arrestohet

arrestimiNë fshati Astrazup është arrestuar një person i dyshuar pasi që i njëjti (nën ndikimin e alkoolit) ka sulmuar fizikisht një person tjetër, duke i shkaktuar lëndime. Viktimës i është ofruar tretman mjekësor në QKMF-në e Malishevës, dhe pastaj është liruar, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje, njofton Policia e Kosovës. /MalishevaPress