Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Asambleisti i LDK-së, publikon pamje të mjerueshme nga hapësirat e Gjimnazit “Hamdi Berisha” në Malishevë (Foto) – Malisheva Press

Asambleisti i LDK-së, publikon pamje të mjerueshme nga hapësirat e Gjimnazit “Hamdi Berisha” në Malishevë (Foto)

Valon Krasniqi, asamblist i LDK-së në Kuvendin Komunal të Malishevës, ka reaguar nëpërmjet një postimi në faqen e tij në fecabook lidhur me gjendjen e mjerueshme që ndodhën hapësirat brenda objektit të Gjimnazit “Hamdi Berisha” në Malishevë. Ai statusit të tij i ka bashkangjitur edhe disa fotografi ku shihen pamje shokuese brenda tualeteve të shkollës dhe në korridore.

Më poshtë keni reagimi e plotë të asamblistit Krasniqi përcjell edhe me foto: