Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Arrestohet një person në Malishevë – Malisheva Press

Arrestohet një person në Malishevë

arrestime foto

Dje në Malishevë rreth orës 19:20 është arrestuar një i dyshuar, pasi që i njëjti pas një mosmarrveshje lidhur me një kontekst pronësor ka sulmuar fizikisht dy persona të tjerë. Viktimat e këtij sulmi fizik kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor. Ndërsa i arrestuari, pas intervistimit, me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.