Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Armando Sadiku në qendrën mjekësose të Juventusit – Malisheva Press

Armando Sadiku në qendrën mjekësose të Juventusit

armandoArmando Sadiku po bën të pamundurën për t’u rikthyer sa më parë fushën e gjelbër. Sulmuesi i kombëtares shqiptare aktualisht është në fazën e rehabilitimit, pas ndërhyrjes kirurgjikale në meniskun e gjurit dhe prej ditësh ndodhet në Torino.

Nën mbikëqyrjen e mjekut të tij të ekipit te Zyrihu, Sadiku po zhvillon fizioterapi në qendrën mjekësore të Juventusit, “J Medical Torino”.

Objektivi i sulmuesit është të jetë në dispozicion të Kombëtares për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, ku Shqipëri do të presë Izraelin më 12 Nëntor, në stadiumin “Loro Boriçi”, njofton Top Channel.

Deri më tani, faza e rehabilitimit ka ecur sipas parashikimeve, ndërsa lojtari dhe stafi kuqezi janë optimistë, pasi një ndihmë e jashtëzakonshme është edhe qendra moderne mjekësore e Juventusit.1477727927sadikuuuu