Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Ardian Begaj sjell baladën më të re ‘Jam Mërzit’ (VIDEO) – Malisheva Press

Ardian Begaj sjell baladën më të re ‘Jam Mërzit’ (VIDEO)

foto-3Këngëtari i njohur Ardian Begaj sapo ka publikiar këngën e tij më të re të titulluar ‘Jam Mërzit’.

Tekstin e kësaj balade të Adrianit e ka shkruar vetë ai, ndërsa muzikën dhe orkestrimin ia ka bësuar, Afrim Avdiut, shkruan GazetaBlic. Videoklipi i baladës më të re nga Ardian Begaj është realizuar me Xati Production./GazetaBlic.com