Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Apple publikon 239 emoji të rinj – Malisheva Press

Apple publikon 239 emoji të rinj

Mimika dhe ushqime, ky grup me emoji do të përfshijë çdo gjë që mund të duhet, duke nisur nga mimikat e ndryshme, rrobat e reja, hitet sportive, flamuj të rinj madje dhe deri tek kafshë.

Për personat që pëlqejnë ushqimin do kenë në dispozicion tashmë emoji të byrekut me mollë, brokoli e shumë ushqime tjera.

Edhe kompania What’s App ka premtuar se duke nisur nga e hëna do të sjellë karaktere të reja.

Apple dhe What’s App kanë deklaruar se disa karaktere do te jenë tek të dyja kompanitë, por me disa ndryshime të vogla.