Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Albin Kurti nesër në Malishevë shpalos platformën e tij – Malisheva Press

Albin Kurti nesër në Malishevë shpalos platformën e tij

Kandidati për Kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në Malishevë do të shpalosë platformën e tij për kryetar të Lëvizjes. Prezantimin e platformës, Kurti do ta bëjë nesër (e premte) nga ora 14:00, në Restaurant “Goni” në Malishevë.

Kështu është bërë e ditur përmes një njoftimi që është publikuar në faqen zyrtare të VV-së në Malishevë, ku janë ftuar të marrin pjesë aktivistët dhe simpatizantët e këtij subjekti politikë.

Më poshtë keni njoftimin e plotë të VV-së: