Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Albin Hoti fiton kampionatin kombëtar në garën e vrapimit 3000m (Foto) – Malisheva Press

Albin Hoti fiton kampionatin kombëtar në garën e vrapimit 3000m (Foto)

Sukseset e atletëve të Klubit të Atletikës “Malisheva” nuk kanë të ndalur, krejt kjo falë angazhimit të stafit të klubit dhe përkushtimit të atletëve. Suksesi i fundit është ai i atletit Albin Hoti, i cili ka fituar vendin e parë dhe meqë rast është shpallur kampion kombëtar në 3000m. Këto gara janë zhvilluar të hënën me 29 janar 2018, në stadiumin “Elbasan Arena” në qytetin e Elbasanit në Shqipëri. Hoti ka fituar medaljen e artë në vrapimin 3000m, në një konkurrencë të fortë mes atletëve që merrni pjesë në kampionatin kombëtar.