Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksion i Policisë në tërë vendin, kjo është arsyeja – Malisheva Press

Aksion i Policisë në tërë vendin, kjo është arsyeja

policiaNjësia e Krimeve ekonomike po vazhdon aksionin në shumë lokacione të Kosovës.

Burime të ‘Indeksonline’, bëjne me dije se aksioni po zhvillohet nga njësia e krimeve ekonomike dhe ka të bëjë me ndjekjen ndaj piratërisë së kanaleve televizive qe është bërë ndaj kompanisë ‘Digjitalb’.

Dëmi që i është shkaktuar kompanisë Digjitalb konsiderohet të jetë rreth gjashtë milion euro.