Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksion i madh i policisë, arrestohen 27 persona – Malisheva Press

Aksion i madh i policisë, arrestohen 27 persona

Policia e Kosovës ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar 27 persona për vepra dhe incidente të ndryshme, transmeton Indeksonline.

Arrestimet kanë ndodhur në raste të ndara në të gjitha rajonet e vendit.

Për të gjitha arrestimet është njoftuar prokurori i shtetit me urdhrin e  të cilit 19 prej tyre janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.