Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksion i madh i Doganës dhe Policisë në Mitrovicë e Malishevë – Malisheva Press

Aksion i madh i Doganës dhe Policisë në Mitrovicë e Malishevë

policiaDogana e Kosovës në bashkëpunim me Policinë kanë realizuar një operacion bastisjeje, me ç’rast kanë  arritur të arrestojnë disa persona dhe të konfiskojnë edhe mall të kontrabanduar.

Këtë për gazetametro.net e kanë konfirmuar burime të Policisë së Kosovës në Mitrovicë.

Siç thonë burimet, ka të arrestuar, por akoma nuk është raportuar numri i saktë i tyre. Gjithashtu, policia ende nuk jep detaje për mallrat që ka konfiskuar.

Një operacion i ngjashëm Dogana e Policia e kanë realizuar edhe në Malishevë, e që lidhet po me kontrabandim