Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksidenti i djeshëm në Ferizaj, si në filma thjeshtë “çmenduri” (Video) – Malisheva Press

Aksidenti i djeshëm në Ferizaj, si në filma thjeshtë “çmenduri” (Video)

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Ferizaj.

Por aksidenti në fjalë ishte më shumë se i “tmerrshëm”. Shpejtësia e veturës Golf 6 ishte krejtësisht jashtë normales sa në fund mezi ka arritur të frenojë.

 

Vetura ka përfunduar në disa tabela reklamimi teksa vetëm për pak ka shpëtuar një këmbësorë mashkull dhe një femër e cila kishte edhe fëmijën para vetës, shkruan Indeksonline.

Në një video të publikuar në rrjetet sociale shihet se si djemtë të cilët gjendeshin në veturë dalin nga ajo pa asnjë problem.

Aksidentet në vend janë të shtuara përderisa gjobat janë mjaft të larta./Indeksonline/