Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident në qendër të Malishevës (Foto) – Malisheva Press

Aksident në qendër të Malishevës (Foto)

Reshjet e borës që kanë përfshirë vendin tonë, kanë vështirësuar qarkullimin e automjeteve në rrugët magjistrale dhe në ato lokale dhe për pasojë janë shpeshtuar edhe aksidentet.

Sot, rreth orës 11:30 minuta në qendër të Malishevës, përballë objektit Komunal, ka ndodhur një aksident komunikacioni. Dy vetuar janë përfshirë në këtë aksident, policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. Përveç dëmeve materiale nuk bëhet fjalë për të lënduar.