Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident në mes një kamioni dhe një veture në fshatin Gllarevë (Foto) – Malisheva Press

Aksident në mes një kamioni dhe një veture në fshatin Gllarevë (Foto)

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në mes të një kamioni dhe një veture Golf 4 në dalje të fshatit Gllarevë.

Deri te aksidenti ka ardhur për shkak të motit të ligë dhe reshjeve të shiut që kanë përfshirë sot vendin.