Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident në Malishevë, rruga Malishevë-Banjë (Foto) – Malisheva Press

Aksident në Malishevë, rruga Malishevë-Banjë (Foto)

Sot, rreth orës 12:00, në magjistralen Malishevë-Suharekë, përkatësisht në mes të Fshatit Banjë dhe Malishevës, ka ndodhur një aksident, raporton Malisheva.net.

Nga vendi i ngjarjes na ka dërguar fotografi një lexues i yni. Sipas tij në këtë aksident nuk kishte të lënduar rënd, dhe se nuk dihej për shkaqet e këtij aksidenti.

Policia është njoftuar dhe pritet të na njoftojnë më gjërësisht lidhur me këtë aksident.