Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident në lagjen e Gurit në Malishevë, makina përplasë fëmijën (Foto) – Malisheva Press

Aksident në lagjen e Gurit në Malishevë, makina përplasë fëmijën (Foto)

Dje rreth orës 17:05 minuta, në lagjen e Gurit në Malishevë, një makinë përderisa po qarkullonte në këtë pjesë të rrugës, ka goditur një fëmijë që ishte kalimtar i rastit në momentin kur ka ndodhur kjo ngjarje. Banorët e lagjes dhe kalimtaret e rastit menjëherë i kanë ofruar ndihmë fëmijës së aksidentuar, deri me tani nuk kemi informacione për gjendjen e tij shëndetësore, si dhe as për masat ndëshkuese të cilat janë ndërmarr për shoferin e veturës.