Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident në Komoran, shkak reshjet e borës (Foto) – Malisheva Press

Aksident në Komoran, shkak reshjet e borës (Foto)

Reshjet e shumta të shiut dhe borës që kanë  mbizotëruar sot, kanë bërë që të rritet edhe rreziku i aksidenteve në rrugët, lokale dhe rajonale në Kosovë, si pasojë e kësaj janë raportuar edhe për aksidente të  shumta.

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Pejë, saktësisht në Komoran, ku si pasojë e rrugës së rrëshqitshme një makinë ka dalë nga rruga duke shkaktuar edhe bllokim të rrugës për automjetet tjera. Deri me tani nuk kemi të dhëna për të lënduar, ndërsa nga foto e siguruara shihet se nga ky aksident ka pasur dëme të konsideruara materiale.