Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident në Gllarevë, përfshihen tri vetura (Foto) – Malisheva Press

Aksident në Gllarevë, përfshihen tri vetura (Foto)

aksidenti gllareveNjë aksident i rënd ka ndodhur në fshatin Gllarevë, në magjistralen Prishtinë-Pejë.
Në aksidentin që ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Pejë, përkatësisht në fshatin Gllarevë, janë të përfshira tri vetura.
Aksidenti ka ndodhur para pak çastesh dhe ende nuk dihet për gjendjen e të aksidentuarve.