Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/agp-core/classes/persistence/session/Agp_SessionAbstract.class.php on line 10

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/index.php:52) in /home/besnikzki/webapps/malishevapresswp2/wp-content/plugins/wcp-openweather/classes/UserOptions.class.php on line 90
Aksident në fshatin Tërpezë (Foto) – Malisheva Press

Aksident në fshatin Tërpezë (Foto)

Ditëve të fundit është rritur numri i aksidenteve në komunikacion. Një i tillë ka ndodhur sot rreth orës 16:00 në aksin rrugorë Malishevë-Arllat, saktësisht në vendin e quajtur smonica, ku janë ndeshur dy automjete. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin. Nuk bëhet fjalë për të lënduar, përveç dëmeve materiale.